| anonim_4396 a întrebat:

Se intampla ceva daca primesc notificare pentru drepturile de autor pe youtube. (NU RECLAMATIE, NOTIFICARE)

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu se intampla nimic, esti doar avertizat insa, daca mai incalci drepturi de autor, s-ar putea sa fii dat in judecata ori sa te trezesti cu plangere penala. Numai bine!

| iKronstadt a răspuns:

Ai primit doar un avertisment politicos. Dacă recidivezi, vei suporta consecințele. Legea prevede pedepse dure pentru încălcarea drepturilor de autor. Nu te baza pe faptul că pe Internet navighează sute de milioane de oameni, iar tu te poți pierde pur și simplu în decor.

| scienceftw a răspuns:

Nimic.