| 安価 a întrebat:

Se mai discuta la parlament despre adoptarea legii de obligativitate a uniformelor scolare? voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfaaaaa ...nustiu daca... dar e o prostie, cat eram eu in generala nu puteau sa faca nici cum sa ne vada cu ele la scoala ca fiecare venea cum vroia

| stefanfanu a răspuns:

Cea mai de rahat lege.

| 安価 explică (pentru stefanfanu):

Nu stiu...vad ca multi is impotrivahappy mie una mi se pare chiar tare ideea (-_^) in orice caz nu vad exact ce e asa de rau in a purtas o uniforma eu sunt pentrutongue

| SorinaFelina a răspuns:

Din cate stiu eu. cazut a fost inchis sau acceptat. unele scoli au in regulament strict obligatoriu uniforma scolara pentru accesul in scoala a elevilor.

| Pauluk a răspuns:

Buna! Daca se mai discuta sau nu adoptarea acestei legi nu stiu...Dar eu zic ca legea asta cu unifoarma ii o prostie...La mine in scoala ii obligatorie uniforma. Si ca sa fim clari: uniforma ii oribila! Bye!

| Dizziiiii a răspuns:

E o lege de rahat straight face in orice caz..la mine in scoala deja s-au impus uniformesad