| spiderpc a întrebat:

Se poate intra în Serbia fără pașaport? E de ajuns cartea de identitate? Vreau să fac o plimbare din România, prin Bulgaria, apoi Serbia. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Se poate intra doar cu cartea de identitate --- vezi aici comentariul 2 facut de cineva recent sosit din Serbia care confirma : http://www.ambasada.ro/113/1/comentarii.html

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate intra, inca de anul trecut. Numai bine!

| DoubleV a răspuns:

Serbia nu este nici în UE nici în spațiul Schengen. Cred ca iți trebuie pașaport