| michaeljackson a întrebat:

Se va schimba Base in mandatul urmator?

Răspuns Câştigător
| Dianna a răspuns:

O sa se duca Base tare pe vaporu` lui.Normal ca se schimba, oricum alegerile astea le-a castigat pe blat. E un jeg.

13 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sper sa nu existe un mandat urmator, desi nu m-ar mira foarte mult, insa totusi banuiesc ca te referi la cel care tocmai a inceput. Nu se va schimba deloc Base, dimpotriva, ar dezamagi daca s-ar intampla asta. Votandu-l in aproximativ aceeasi proportie ca si in 2004, romanii au aratat ca sunt multumiti de primul mandat al lui Basescu, o schimbare nu ar face decat sa dezamageasca. S-a votat pentru continuitate, trebuie sa avem continuitate. Vox populi, vox Dei.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Se va schimba NEVER. Avantajul celor 10 ani la carma tarii a lui Base este ca 5 au trecut deja...

Răspuns utilizator avertizat
| albastrel a răspuns:

Nu cred sad

| mioara a răspuns:

Vom trai si vom vedea ce se va face cred ca mergem spre mai bine cu base sef.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zboara gaina? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic, are voie sa aiba doar 2 mandate.

by JhOsE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De sosete probabillaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Are dreptul la doar 2 mandate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu modernizeze statul roman atat de mult incat sa sa mai aibe dreptu la un mandat de 5 ani. Cu el si pdleii lui nimic nu ma mai mira.

| Diana7383 a răspuns:

Va spala wc rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| ady_5933 a răspuns:

Da, acum e chiar la putere (Boc nu il va insela ca Tariceanu), se va schimba din bogat in si mai bogat impreuna cu Udrea, Berceanu, Videanu, Blaga etc.As vrea sa am o discutie culturala cu Solomon (primar Craiova PDL) Fortza competenta Elena Udrea ha ha ce tara. Oricum eu o sa emigrez