| Cr7adi a întrebat:

Sri intercepteaza conversatile de pe fb, whatsapp?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intercepteaza conversatiile numai la persoanele pentru care au mandat de la un judecator.

Răspuns utilizator avertizat
| Radu284 a răspuns:

De pe FB e posibil, dar doar cu mandat si sa ceara conversatiile tale celor de la FB. Sa intercepteze ei asa singuri nu pot.

De pe whatsapp cred ca nu pot nici cu mandat.

| RareşTPUro a răspuns:

Da, are acces la aceasta treaba dar numai in cazul in care esti dat spre urmarire pentr o ilegalitate.

| pufulescu a răspuns:

Pentru asta a si fost creat facebook, pentru spionaj, asa ca fii atent ce comunici pe acolo. Poate iti mai amintesti ca acum vreo 3 ani au si spus cum au descoperit niste fraude la bacalaureat, doi elevi aveau o conversatie asupra sumelor date ca mita si procedura exacta.

| DrMundo a răspuns:

Da o fac. dar cel mai probabil exista sanse foarte mici sa se uite fix la tine cand zici ceva incriminatoriu. btw ai grija ce zici sau scrii

| sigurantaplacere a răspuns:

Da.Au voie sa-ti citeasca si mail-urile.