| unione a întrebat:

Stie cineva cat costa un test poligraf (detectorul de minciuni)?

Răspuns Câştigător
| Aero_2277 a răspuns:

Un test poligraf costa 250 ron si se face la o sectie de politie. Daca esti student te va costa mai putin doar daca arati legitimatia. Ti se va da factura pe banii pe care ii dai +stampila.Success

7 răspunsuri:
| unione explică:

Stiu in ce consta testul, e pentru un furt si persoana respectiva nu a omorat pe nimeni, se spune ca functioneaza 99% acest test iar intrebarile nu au legatura directa cu fapta, sunt in nr de 10, puse de 3 ori fiecare intrebare dar sub forme diferite. Vroiam sa stiu singurul lucru de care nu eram informat, PRETUL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

250 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva unde se poate face testul asta si daca se stie unde mai exact in iasi este

| asphyxiated a răspuns:

Nu vreau sa par nesimtit, sau sa te influentez, nu am deloc interese de genul. nu stiu pentru ce ai nevoie, probabil doar pur informativ, dar ca sa dai 250 RON pe un test poligraf, ar trebui sa ai in vedere mai multe puncte, printre care si ca acel test se bazeaza pe emotiile, starile de spirit, precipitarea celui care il face. deci daca eu sunt acel gen care dupa ce am omorat 300 de oameni, nu ma mai intereseaza, nu ma mai mustra asa tare constiinta. nu s-ar mai vedea acolo. e pur si simplu o chestie de logica. bafta.

| Tololoi_Elena_1983 a răspuns:

Nu stiu cat costa un test poligraf