| Briosacuafine a întrebat:

Stie cineva daca la I.P.J. in Oradea e deschis si de paste? Trebuie sa-mi scot cazierul si nu ajung in oras decat maine.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Maine si luni fiind zile de sarbatoare legala nu cred ca lucreaza nici la cazierul judiciar dar este bine sa intrebi acolo, pentru a afla sigur.

| Crackman a răspuns:

Nuwinking mai ales lucratori de la stat. din pacate abia marti poti.

| HadesSs a răspuns:

Pe site-ul lor nu e stipulat ca ar fi inchis maine deci cred ca functioneaza cu program normal.

| AlexSalling a răspuns:

Fiind vorba de politie, este posibil ca ei sa lucre cu program prelungit, dar de maine incepand mai toate celelalte locuri (magazine, orice) vor fii inchise. Cred ca I.P. J va fi deschis maine, la fel ca serviciul pasapoarte, etc.