| calubalan a întrebat:

Stiti care este "Tehnica secreta de asuprire a romanilor"? http://twurl.nl/qnpat0

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Un articol destul de subţire. Dacă autorul doreşte să sponsorizeze bunăstarea celor care au terorizat românii înainte de 89, nu am nimic împotrivă. Unii dintre acei domni au şi tras în populaţie în timpul evenimentelor din Decembrie iar acum se plâng că au acea groaznică pensie de câteva zeci de milioane care nu le mai ajunge nici măcar de frizer... Mult mai bine ar fi să se gândească să renunţe de tot la acei bani şi să-i doneze familiilor eroilor de la revoluţie care îşi plâng în linişte copii, fraţii, surorile şi toţi cei ucişi sub comanda unora dintre aceşti domni foarte revoltaţi şi nervoşi.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Care tehnica? Si, cum ai ajuns la concluzia ca ar fi secreta? Mie nu mi se pare deloc secreta. Dimpotriva; e chiar legiferata.

| Hombre a răspuns:

Nu este nicio tehnica, toata ghidusia este la mase, sunt proaste si credule si are conducatori pe masura, "cine se aseamana se aduna" zice o vorba si fara multe comentarii- romani a votat galeti, brichete, pelerine, mici, bere si draci baltati, asta are si sa nu crezi ca va invata ceva de aici, nimic, vesnic se lasa prostiti, e mai comod. Cum trage Basescu o basina o talmacesc pe posturile TV o saptamana, mi se falfaie.

| NickiMinaj a răspuns:

Nu e nicio tehnica, suntem un popor ( ca aspect general) de cretini si incompetenti. Ghici ciuperca ce e laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ti jos "ochelarii" si ai sa o vezi