| calubalan a întrebat:

Stiti care vor fi principalele modificari ale Constitutiei. Sunteti de acord? http://twurl.nl/g34d5h

2 răspunsuri:
| calubalan explică:

Cum nu vii tu Tepes doamne, ca punand mâna pe ei,
Să-i imparti în doua cete: în smintiti si în misei,
Si în doua temniti large cu de-a sila să-i aduni,
Să dai foc la puscarie si la casa de nebuni!

| stefangeles a răspuns:

Mdah laughing dupa cate am inteles eu cei din guvern nu vor fi dati afara decat cu acordul premierului si al presedintelui laughing da deci inapti si inculti vor sta mult si bine pe scaunele lor

Concluzie = alt mod de dictatura in care iti consolidezi puterea prin constitutie... asta am inteles eu (un ak47 aveti de inchiriat?)