| Minnie a întrebat:

Stiti legislatia cu privire la trecerea unui inginer grad II la gradul I, adica conform carei legi sau ordin se da examen si la ce perioada? Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte imprecisa si prea generala intrebarea ta. Precizeaza ce fel de inginer, unde lucreaza si daca este ori nu functionar public, deoarece exista mai multe acte normative care reglementeaza problema, in functie de precizarile de mai sus. Numai bine!

1 răspuns:
| Minnie explică:

Multumesc de atentie.Sunt inginer mecanic specializat pe mediu(prin mesaj iti pot explica mai mult) si lucrez la stat.Multumesc mult anticipat.