| anonim_4396 a întrebat:

Sunt egale femeile cu barbatii?
Parerea mea este ca femeile nu-s egale ele-ntre ele.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeile sunt complicate si greu de inteles,faza cu egalitatea unele se vor sa fie dominate,de exemplu in america multi barbati au luat o parte din ceea ce facea o femeie e ele le au inselat cu curvari,oare de ce? pentru ca aia sunt tampiti nu inteleg ca omul este un produs al evolutiei,omul nu s-a schimbat de mii de ani,tehnologia a evoluat,daca am duce o femeie de acum o suta de mii de ani ar alege acelasi barbati ca si astea din prezent,structura care le face sa decid ce barbati sa aleaga nu a evoluat,creierul reptilean nu a fost preluat de cel rational,asa ca ele aleg barbati alfa,vanatori, de astea carti de astea cu fantezi masociste sunt populare ca ele asta vor, dominare nu sa domine, ele domina catelusi, deci barbati si femeile nu pot fi egale pentru ca au evoluat diferit, suntem ca doua speci diferite

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Barbatii nu sunt o specie. Ce creier reptilian?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mi ai citit raspunsul in mod corect

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca nu sunte egale, unele suntem mai inalte, altele mai grase, altele frumoase, altele mustacioase laughing

Doamne, ce prostii poti sa debitezi!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Eu nu-s baraj, sa debitez!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Tu debitezi, alb.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Saracut cu duhul mai esti...

| LPCTSTR a răspuns:

Conform afirmației tale, doar eu cred că prin "femeile nu-s egale ele-ntre ele" și întrebarea de mai sus, spui că bărbați=femei?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Depinde cu ce scula sondezi femeile.winking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbatii si Femeile sunt doar diferiti.

Femeile nu-s egale ele intre ele, cum si barbatii nu-s egali ei intre ei.

Femeile detin frumusetea si majoritatea sunt catalogate doar dupã fizic, iar barbatii prin succes. Nu poti fi egal cu o femeie si te pune Cu sexul frumos, trebuie sa ai succes pentru a concura si a fi superior nu egal cu o femeie frumoasa.

| KKronstadt a răspuns:

Femeile nu sunt si nu vor fi egale cu barbatii! Iar noi, barbatii adevarati, trebuie sa ne ferim de ele, atunci cand le intra in cap sa ne faca rau. Noi suntem doar niste copii mari, pe cand ele sunt dracul gol. D-aia femeile nu ne inteleg si ne trateaza ca pe niste bebelusi. Totusi, avem si noi arma noastra suprema: IGNORANTA! Atunci cand ignori femeia, este ca ca si cand arunci 10 bombe nucleare. De ce? Eh, fiindca femeia nu poate trai fara primire de atentie.winking
P.S. As mai spune cate ceva, dar trebuie sa fug in beci, ca sa mai absorb niste vin primit de la un moldovean adevarat.winking

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru KKronstadt):

Iti las tie vinul; dar sa-mi trimiti moldoveanca.winking laughing

| KKronstadt a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ti-as trimite-o, dar... deja am "inmatriculat-o" pe Brasov.winking
Cat despre vin, il impartim cu placere, ca d-aia este facut. happy