| anonim_4396 a întrebat:

Sweet Candy dorea sa fie bagata in seama!
Hai sa eu dam devil

Răspuns Câştigător
| Casiana a răspuns:

Ang3l_or_d3vil are dreptate...Prin intrbarea de a postat-o a vrut decat sa arate cat de :simpatica: este sweet candy...deci,TPU nu este pentru certuri, dar sa fim seriosi...Este un site pentru schimb de idei, si de pareri... I-am acceptat parerea lui Sweet Candy despre An3gl_or_D3vil, acum sa acceptam si parerea ei... Sweet Candy, ar trebui sa accepte sa cunoasca mai bine care este situatia, si cum gandeste fiecare membru, nu ar trebui sa ii critice, nu putem fi mereu de acord unul cu altul...Asa ca sa invete sa nu mai critice (sfatul este pentru Sweet Candy)...Pa-pa!

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca vrei tu...

| psiholoaga a răspuns:

Pe cine sa i-o dam?

| psiholoaga a răspuns:

Enigma, pe moment nu simt, dar ii simt efectele. Uite numai ce intrebari aproba, e clar ca e cineva dotat ...intelectual.

| Silvia a răspuns:

Undeee?surprise
In gura?thinking rolling on the floor
zzzzzzzzzzzz

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ok.Hai happyU esti primabig grin

| Casiana a răspuns:

Nu stiu povestea...Esti amabil sa ne zici, ca banuiesc ca mai sunt ca mine, care nu stiu despre ce este vorba, ce a facut sweet candy? Pun intrbarea la favorite, pentru ca astept raspuns:*!

| ladybird a răspuns:

O zic acum pentru toata lumea care nu stie inca: TPU nu este pentru certuri, pentru insulte sau altfel de lucruri care nu au nicio legatura cu "toti pentru unu". In primul rand nu este frumos, iar in al doile rand "intrebarile" acestea nu isi au rostul pentru ca oricum nu stiu daca cineva va fi de partea ta.

| ladybird a răspuns:

Ok. Cum spui tu.

| ladybird a răspuns:

Hai sa dam mana cu mana...

| annda a răspuns:

Stam in sir indian si ne-o dam unul altuia pana ajunge la ea? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

atentia sa eu dam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@psiholoaga-Fiecare o da altuia, pe la spate, dupa puteri.De exemplu, tie ti-o ''da''la moderarea comentariilor.De fapt, daca stau bine si ma gandesc, ne-o luam impreuna acolo.Sunt curios totusi sa stiu cine este, ca nu-l simt absolut deloc. Tu simti ceva? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa intrebarea lui s1mplec1ss aia ca i enervez a zis ca dorea. atentie
totusi nu vreti sai dam mai multa atentie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ladybirdy
stiu despre ce este siteul si te rog nu ma invata pe mine ce trebuie sa fac.
ma descurc si singura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce, cine, ce sa-i dam?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ce? Experiență?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ziceau ceva flav si criticul mai zilele trecute, foarte adevarat

de ce sa facem publicitate ieftina unor caractere de nimic?
fara suparare, ang3l, nu-ti dai seama ca prin astfel de intrebari atragi si mai mult atentia asupra ei? prin tot tam-tam-ul asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ce? Experiență?
Pa, pa.