| LanguageMaster a întrebat:

Tatuajele te fac să pari un om dubios sau ciudat?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Depinde de tatuaj sau unde ti-l faci.

| RainmakerX a răspuns:

Depinde de tatuaj. Daca iti faci o pentagrama pe frunte atunci da, o sa iesi cu siguranta in evidenta *in sensul rau * dar un mic tatuaj cu numele unei persoane sau ceva semnificativ din viata ta nu te poate face sa pari dubios, uneori chiar din contra.

| gemeni6226 a răspuns:

La barbati unele tatuaje in locul potrivit arata bine daca sunt discrete si nu prea mari la o femei una mica discreta de fluturasa sau ceva simbol sa zicem dar am vazut pe internet o tipa de altfel extrem de frumoasa tatuata pe tot corpul chiar si pe sini chiar si pe fata ei asta m-i s-a parut ca si-a batut total joc de corpul sau.

| Razvy12 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, fiecare cu perceptia lui, de ce sa te faca sa pari ciudat sau dubios? tatuajele le faci pentru ca semnifica ceva pentru tine sau le faci ca iti plac si daca iti place ceva il faci, nu ti cont de ce zic restul, intodeauna o sa fie pareri pro si contra.

| THTattoo a răspuns:

Salut.
Poti sa pari interesant, in schimb.