| antho a întrebat:

Unde este armata pentru femei in Romania? daca stiti imi puteti spune si in ce zona. Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| fulgerul a răspuns:

In Sibiu era o garnizoana a unora din cele mai bune scoli de ofiteri si subofiteri. Vorbesc de 1989, insa nici atunci nu am vazut fete, decat la infanterie, artilerie si intendenta.Acum chiar nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biroul de Informare-Recrutare Bucuresti. Sau daca nu esti din Bucuresti intereseaza-te daca exista asa ceva in orasul tau.

| iKronstadt a răspuns:

Armata pentru femei? laughing Armata este armata, pentru toata lumea, indiferent de sex. In Romania, nu exista "armata pentru femei"!

| Gogu06 a răspuns:

Sunal pe che guevara, ala are armata de femei.