| jojoloveSHINee a întrebat:

Stiti cumva care dintre membrii super junior au fost in armata? daca da, imi puteti spune si cand?

Răspuns Câştigător
| Iulia_1488 a răspuns:

Pai nu au fost! Acum este plecat in armata Kangin!
Ei au un termen! Pana la 28 de ani trebuie sa fie plecati in armata pentru. ca sunt oblicatihappy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MisaKyy a răspuns:

Eu stiu de Leeteuk, dar imi pare rau nu stiu cand...

| DashaRiaELF a răspuns:

Nu,ei sunt obligati pana la varsta de 35, nu 28. A fost Kangin prin 2010-2011 si Heechul s-a dus prin 2011 si va veni in august. Leeteuk s-a dus in armata pe 31 octombrie 2012 si acum se duce Yesung pe 6-9 Mai sad