| misu a întrebat:

Unde se poate reclama la itm arges un caz de munca la negru?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Inspectoratul Teritorial de Muncă Argeș se află situat în intersecția cu Inspectoratul de Poliție Argeș (clădirea albastră) și Cabinet Stomatologic Dr. Costache. Acolo trebuie să te adresezi!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

La ministerul muncii trebuie sa fie un ghiseu pe acolo doar nu mergi pana in capitala romaniei

| buybooks a răspuns:

In Pitesti, pe Dd. Republicii nr. 11.
(dar e cam urat ce faci)

| eluboy13 a răspuns:

Da de ce sa reclami? daca omu vrea sa munceasca? fi serios domle ce treaba ai tu cu oamenii phbbbbt

| Zamfir_2974 a răspuns:

La morga