| Delia898 a întrebat:

Buna TPU!
Sunt la facultatea de Inginerie alimentară, Universitea Stefan cel Mare, pe buget și am o întrebare legată de modulul psihopedagogic.
Atunci când m-am înscris pentru facultate cei de aici au uitat (probabil) sa îmi dea fisa de înscriere pentru acesta.Acum termin anul întâi și vreau să îl fac începând cu anul doi, doi ani în unul.Cei de aici mi-au spus că trebuie să plătesc 80lei pentru a-l urma.
Eu daca am intrat la buget, nu e normal ca și modulul acesta să îl fac tot la buget?

2 răspunsuri:
| AleAle12 a răspuns:

Bună, din ce știu eu, cam așa ar trebui, și eu am fost la buget iar modulul l-am făcut tot la buget!
În anul 3 mi-am pierdut locul si am trecut la taxă și la fel, am plătit și modulul!

| Delia898 explică (pentru AleAle12):

Eu am intrat și în anul 1 la buget și știu sigur că la anul voi intra la fel, fiind că sunt mult mai multe locuri la facultate decât studenți.Toti suntem la buget.