| alinakika a întrebat:

Unde trebuie sa imi depun dosarul de somaj? Am lucrat in Bucuresti, dar nu am mutatie sau domiciliu flotant. Pe buletin am adresa din Buzau. Deci unde depun dosarul si de unde ridic somajul: din Bucuresti sau din Buzau?

3 răspunsuri:
| matchpoint a răspuns:

Din cate stiu eu da. Oricum adreseaza-te ANOFM Bucuresti siei te vor lamuri.

| bruno9432 a răspuns:

Dosarul se depune in localitatea de resedinta. Daca nu ai mutatie sau viza de flotant pe Bucuresti atunci figurezi doar in evidentele din Buzau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajofm buzau