| val19 a întrebat:

Va salut! Sunt site-uri care sunt scam si as vrea sa stiu daca nu se poate face ceva împotriva acestor site-uri. Nu se poate face reclamație la politie?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine te pune sa intri pe ele?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o treaba Politia cu site-urile online pe unde umblii tu de besmetic?
Esti avetizat sa nu mergi pe site-uri necunsocute si sa nu-ti dai datele persoanele, pentru ce incalci sfaturile astea?
Daca ai creier si esti constient ca aceste site-uri exista, stai cuminte in banca ta si nu mai naviga nicaieri, nu-ti dai date persoanele si nu te bagi in bucluc.

| anonimg a răspuns:

Poate gasesti vreun link unde poti adresa reclamatia in cardul UE; ca politia romana nu se baga la asa ceva. In mod normal astfel de site-uri sunt ilegale.

| Wr3nch a răspuns:

Depinde de ce site-uri, si de ce crezi ca e scam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aia ai tu Minte sa iti dai seama.