| dolceromania a întrebat:

Cum se poate face o reclamatie impotriva unui Admin TPU?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Altui admin. hahaha

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Reclamație din asta nu poți face, că nu ai cui.

| dolceromania explică (pentru sadrian46):

O modalitate ar trebui, cred eu!

| sadrian46 a răspuns (pentru dolceromania):

De ce crezi tu că ar trebui? Unde te afli? Pe un site proprietate a cuiva, a unei firme. Adminele au rostul și rolul lor. Elle exercită o funcție. Situl este non profit. Cu ele poți purta un dialog. Dacă nu îți convine ce se întâmplă aici, îți ștergi contul, te retragi.

| dolceromania explică (pentru sadrian46):

Pai este site-ul unei companii FreeRoad SRL trebuie sa fie o solutie! Stiu ca fiecare are rolul lui este normal!

| sadrian46 a răspuns (pentru dolceromania):

Păi caută pe net compania și adresează-te lor direct.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred ca se poate.
Chiar si asa la ce te ajuta?

| AdioTPU a răspuns:

Hai sa nu exageram totuși. Mi se pare că avem un admin destul de indulgent și corect până în momentul de față. Pe alte forumuri sunt și mai stricți și severi. Daca incalci regulamentul periodic, adminul are datoria de a te sancționa.

| dolceromania explică (pentru AdioTPU):

Am citit tot regulamentul si nu am gasit ca intrbarea me incalca, regulamentul!

| dolceromania explică:

Pai nu e vorba ca tremura cineva de frica!

| dolceromania explică:

Pai nu stiu, dar nu cred ca asi ajunge sa comunic cu cel mai mare, doar cu unu mai mare ca un admin ca sai analize felul cum a-si face treaba ai cum abuzeaza de privilegiile pe care le are!

| dolceromania explică:

O fi sa fie sănătos! Asa cum am scris nu cred ca trebuie sa ajung la el, sant niste trepte ale functiilor