| anastasia0606 a întrebat:

Votul electronic - o solutie impotriva absenteismului?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vor sa puna la scoli la intrare un aparat si cand intri pui degetul iar cand iesi la fel si asa parintii vor vedea cand chiulesc cei mici.

| mgtow a răspuns:

Si daca te referi la voturile electorale nu ar fi bun pentru ca pensionarii nu stiu sa foloseasca netul dar nici bani n-au sa-l plateasca ca sa voteze.

| ゼロの a răspuns:

Eu zic ca nu.O solutie imptriva absenteismului ar fi politisti la fiecare colt de strada si cand vede pe unul ca e pe strada atunci cand ar trebui sa fie la scola sa il duca cu forta la scoala lui.

| Adrian_Ionescu_1992 a răspuns:

Normal ca nu!