| FetitzaCuOchiiCapruy a întrebat:

Vreau neaparat sa vorbesc cu un expert TPU! Cine vrea sa discute, sa imi trimita mesaj privat! Am ceva de discutat in particular! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Deyutza a răspuns:

Ti-am trimis un mesaj! raspunde daca vrei...happy

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te ascult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce neaparat un expert, crezi ca sint mai in masura decit altii sa-ti raspunda? In functie de problema, o sa descoperi ca in timp ce majoritatea "expertilor" sint dor niste clopotei, adicatelea copilasi (la propriu sau doar cu mintea), sint multi "neexperti" care te pot ajutawinking