| Eu_4595 a întrebat:

Cine vrea multe funde si sa devina expert? Pt. detalii da`timi mesaj privatwinking

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.dar realizezi ca nu devii expert prin numarul de funde nu?

| Sinitar a răspuns:

Eu cred ca ce faci tu acum este o prostie, pentru ca asa toti noobi ajung experti (scuze pentru exprimare dar asa este) trebuie sa ajungi expert pe propriile cunostinte nu din mila sau cu ajutor pentru ca daca ajungi expert si da-i niste raspunsuri ridicole sau nu sti ce sa zici la intrebari simple te faci de ras... asa ca ai cam gresit aici.

| Eu_4595 explică:

Realizez...M`am exprimat eu gresit.Am pus doar o simpla intrebare.Cine e interesat bine ci nu iarasi binewinking