| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa primesc alocatia copilului pe card, cum trebuie sa procedez?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Este foarte simplu.Trebuie doar sa faci o cerere si apoi iti deschizi un cont la o banca agreata de sistem.
Banca nu face nimic gratuit.Trebuie sa platesti ceva comisioane.

4 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Te duci la directia muncii, unde apartii si iti vor da ei o cerere tip pe care sa o completezi si in care se va specifica ca vrei sa iti primesti alocatia pe card dar inainte iti trebuie sa-ti faci card deoarece ai nevoie in cerere sa scrii nr. de cont.

| ralukyn23 a răspuns:

Daca nu ma insel...nu poti sa primesti banii pe orice card. e un card numa pentru alocatie...trebuie sa faci o cerere catre directorul scolii unde invata copilul tau...si o sa ti dea card de la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa primesc alocatia copilului pe card, cum trebuie sa procedez?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da