| anonim_4396 a întrebat:

A citit cineva "Amurg"? Dacă da, cum vi s-a părut?

11 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

O carte mediocra dar mult mai buna decat filmul.

| Justme1997 a răspuns:

O carte proasta

| anonim_4396 explică (pentru Justme1997):

Nici măcar nu ai citit-o.

| Justme1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am citit si amurg si al 2lea volum, unele dintre cele mai proaste carti citite. Personajele principale si actinea sunt un dezastru. Am citit alte cărți cu vampiri mult mai bune: interviu cu un vampir, jurnalele vampirilor, lasa-ma sa intru, Dracula, academia Vampirilor, Vampirii din Morganville. Crede-ma ca am avut o obsesie cu vampirii avum cativa ani

| anonim_4396 explică (pentru Justme1997):

Ce putere supranaturală avea Alice?

| Justme1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Parca prezicea viitorul prin viziuni? Nu chiar viitorul, ci ceea ce s-ar putea întâmpla? Nu stiu exact, au trecut 5 ani de cand am citit

| anonim_4396 explică (pentru Justme1997):

Bravo! Ai citit cartea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ți ocupa timpul cu așa ceva, serios!
Sănătate la căței! ^^

| ngllllll a răspuns:

E interesanta, mai ales pentru adolescenti. Este acolo motivul unui sevraj, care seamana cu dependenta de o anumita persoana sau dependenta sexuala. Destul de deep, daca ma intrebi. Iti arata ca in corp sunt forte greu de stapanit, prin metafora setei de sange a unui vampir.

| wolfves a răspuns:

Mi se pare interesanta descrierea, eu as citi-o. Nu ii asculta pe altii.