| Ensiferum a întrebat:

A citit cineva "Spovedania unui preot "de Ion Sima, merită să o citesc sau este o replica ieftina a cărții "Confesiunea unui preot" de de Sierra Simone?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De Ion Sima sau cumva e vorba de asta? >> https://www.emag.ro/......DG28L8BBM/

| Ensiferum explică (pentru GabiDumitrescu):

Ba da, asta este, greseala mea îmi cer scuze!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ensiferum):

In cazul asta ar trebui sa stii ca e vorba de povestea LUI, nu se vrea replica a nimic. E ca si cum ai zice ca Amintiri din Copilarie e o replica ieftina a lui Aventurile lui Tom Sawyer.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ensiferum):

A, si ca sa raspund si la intrebare... am vazut reportajul Recorder cu ex-popa. Foarte interesant. Nu m-a facut sa vreau sa citesc cartea, dar am inteles cam despre ce e vorba. https://www.youtube.com/watch?v=PoYqwT4Q8rM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merită să citești ''Spovedania unui preot ateu'' de Ion Aion.