| eminem100 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o replica de iphone 4s si am citit pe multe forumuri ca nu se merita chiar daca e ieftina. As vrea sa stiu de ce nu se merita, adica ce poate fi asa de rau.In fond, aspectul e identic cu originalul doar performantele difera.Multumesc, dau funda.

7 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Tu iti cumperi telefon pentru aspect? laughing Cat de superficial! DOAR perfomantele conteaza, pentru aspect te fardeziwinking

| ShocK97 a răspuns:

Am si eu o replica iphone4s siti recomand sa nu-ti iei pentru ca in afara de aspect e praf.Are java sistem de operare si e praf rau ce sati mai zic doar se aude bine atat si are un meniu frumos

| TiffanyღBJ a răspuns:

Pai tocmai asta e problema, ca performantele difera, asa cum spui tu.
Daca insa vrei sa il iei doar ca sa te lauzi ca ai Iphone...asta e alta poveste, desi un cunoscator o sa isi dea seama imediat ca este fake

| lolisor a răspuns:

Am eu de vanzare o replica de iphone 4s alba, noua;). asta e anuntul de vanzare, daca te intereseaza anunta ma.http://mercador.ro/oferta/replica-de-iphone-4s-IDcMSq.html

| Joyman a răspuns:

La un telefon, sau la orice alt produs nu aspectul conteaza. Ceea ce conteaza este daca poti sa te folosesti de obiect in ceea ce vrei. Replicile nu sunt bune pentru ca ele se blocheaza, nu poti sa faci sau sa instalezi aplicatiile pe care le-ai instala pe un telefon normal si cand s-a stricat, e bun stricat. Recomandarea mea este sa nu dai banii vreodata pe vreo replica

| Scc_Gabi_1996 a răspuns:

Pai sa-ti explic. La un iphone fake nu merge multe aplicatii folosite. De exemplu sa dowloandezi pe el nu merge.big grin Succes.

| Alexandru18 a răspuns:

In primul rand nu se merita pentru ca nu respecta aspectul unuia original, functiile sunt diferite iar rapiditatea si aplicatiile merg foarte greu... Uite aici : http://www.youtube.com/watch?v=s453MoRSdrA