| NaLucy a întrebat:

AJUTOR! Recomandati-mi va rog un roman cam de 300-400 de pagini,care sa contina actiune, romance, comedie si poate un pic horror... Trebuie sa citesc un roman la alegere pentru scoala.deci va rog. astept cat mai multe raspunsuri la cel mai bun dau FUNDA happy

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

O carte care sa contina tot ghiveciul ala de genuri intr-unul nu este. Hotaraste-te ce vrei de fapt.

| NaLucy explică (pentru Mayar):

Daca nu sti tu una nu inseamna ca nu exista... happy Dar totusi as prefera ceva horror happy

| JustMe4ever a răspuns:

Primul volum din Instrumente mortale (Orasul oaselor)

| Miaeuu a răspuns:

Ar fi "Inima de cerneala" si continuarea " Sange de cerneala". Poti citi un volum din " The Vampire Diaryes" sau "Vampirii din Morganville" sau "Dracula" sau o carte interesanta ar fi "Jocul lui Westing" sau " Pirmida Rosie" astea sunt scrise de curand. Sunt carti pentru adolescenti. Daa mai ai intrebari imi poti pune.
Sper ca te-am ajutat. Funda?