| MGK a întrebat:

Am nevoie de parerile voastre despre urmatoarele carti: "Hotul de carti" de Markus Zusak, "Fulgi de iubire" de John Green, Maureen Johnson si Lauren Mvracle, "Cautand-o pe Alaska" de John Green, "Orase de hartie" de John Green si "De 19 ori Katherine", tot de John Green.
Merita sa le cumpar?

1 răspuns:
| aspicz27 a răspuns:

Hotul de carti a fost cea mai emotionanata carte. Desi la inceput nu te prea atrage, merita sa o citesti. Iar despre John Green pot spune ca e un scriitor foarte talentat. Am citit Sub aceeasi stea si nu m-am mai putut opri. Acum depinde si de tine. Nu toti avem aceleasi gusturi.