| r3laxX a întrebat:

Am nevoie de un nume de carte. dar nu de o carte obisnuita de poezii si alte chestii.
Am citit recent Robin Hood varianta de 600 pag si Miss Peregrine carti de actiune respectiv horror.
Sunt singurle carti care mi-au placut din cate le-am citit.
Caut ceva carti de actiune,aventura, horror care se axeaza pe intamplari nu pe descrierea a unui lucru X in 2-3 pagini genul de carti care te tin "in priza"

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Cianura pentru un suras. Buna seara melaina-Rodica Ojog-Brasoveanu le am in fromat electronic daca vrei

3 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

"Contele de Monte-Cristo"-Alexandre Dumas

| DoriKat a răspuns:

Ucenicul vrajitorului

| papy2 a răspuns:

Romanul alchimistul