| alexboss5555 a întrebat:

Spuneti-mi si mie o carte(sau mai multe) de genul Lord of the Rings, Winnetou, Robin Hood (cu toate ca nu sunt prea asemanatoare cartile astea) sau orice carte de gen aventura, actiune. Dau funda (e prima mea intrebare, poate imi spuneti si ce inseamna "dau funda").

Răspuns Câştigător
| GhuRtty1989 a răspuns:

Sven Haddel - Legiunea blestematilor, o carte mai noua interesanta.
Joe Abercrombrie - Taisul sabiei, o carte de aventura dar si cu un aer de filosofie, foarte buna cartea.
dau funda ar trebui sa intelegi motamo. vei vedea in partea dreapta a comentului o funda pe care daca doresti o selectezi si oferi o funda acelei persoane. fundele aduc puncte, la fel ca si fiecare raspuns. daca dai 100 de raspunsuri atunci o sa ai 5000 de puncte si o sa devii membru senior si o sa poti vota

| alexboss5555 explică (pentru GhuRtty1989):

Multumesc pentru raspuns. Ai primit o fundalaughing

1 răspuns: