| BabyPink a întrebat:

Aş dori şi eu nişte recomandări în legătură cu cărţile.Caut nişte cărţi pentru adolescenţi, ceva de psihologie sau chiar paranormal.Am citit seriile Twilight şi câteva din colecţia CHIC.
Mulţumesc :*

5 răspunsuri:
| DraIneR a răspuns:

Daca tot iti plac vampirii incearca ' True blood ' filmele sunt cam derivate de adevaratele carti tb. Autor: Charlaine Harris

| Anonim_5812 a răspuns:

The host (Gazda) de Stephanie Meyer, The vampire diaries (jurnalul vampirului) de Lisa Jane Smith, Casa noptii de P. C. Cast si Kristin Cast si Academia vampirilor a carui autor nu il cunosc.

| anonimyus a răspuns:

11 minute de paulo coelho e superba :*

http://www.youtube.com/watch?v=Kg0rQ6oaNgQ

| dianna_2063 a răspuns:

Harry potter! o fi el mai pentru copii... dar e interesantbig grin

| Ug6cycyyv a răspuns:

Dar tu crezi în activitățile paranormale!?