| anonimg a întrebat:

Ati auzit de Ben Carson? Ati citit vreuna din cartile lui? Ce parere aveti despre el?
https://www.youtube.com/watch?v=Cm_5MTaldNI

Răspuns Câştigător
| jewnina a răspuns:

Da, am citit maini inzestrate si am vazut si filmul ^^ E clar. Esti adventist.

Pfff

| anonimg explică (pentru jewnina):

Da, sunt. Si Ben Carson este.

| jewnina a răspuns (pentru anonimg):

Da, stiam..intr-un timp eram foarte interesata de religia asta, am citit tot ce mi-a picat in mana mai ales despre tinerea Sabatului si neconsumarea carnii de porc... e atat de ciudat ca, din argumentele voastre/interpretarea Bibliei dupa voi pare ca voi aveti dreptate, cand citesti pe altii, pare ca ei au dreptate

si cand te gandesti ca sunt atata¡ea religii, nu inteleg cum cineva poate pretinde ca are adevarul...