| paulx94x a întrebat:

A citit cineva vreo carte de dr. Ben Carson? Ce parere aveti si dc ati citit-o? tongue

Răspuns Câştigător
| H3ll3n a răspuns:

Am citit 3 carti de el: Maini inzestrate, Imaginea de ansamblu si Gandeste cutezator. Sunt foarte bune, le-am citit pentru ca ma intereseaza genul acesta de carti (mai ales ca intr-un timp doream sa devin medic chirurg big grin).

Maini inzestrate mi-a placut cel mai mult deoarece povestesete viata lui, cum a ajuns doctor si cum au decurs unele dintre cele mai grele operatii facute de el.

1 răspuns:
| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Da, am citit MAini Inzestrate.E o carte buna.Merita citita.Am citit-o pentru ca am cumparat-olaughing