| BobTheCat a întrebat:

Ati citit cumva romanul "Oameni anxiosi", de Fredrik Backman? Daca da, ce parere aveti?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii normali nu trebuie judecați sau bat jocoriți sa nu uităm că suntem oamenii toți.

| BobTheCat explică (pentru anonim_4396):

Fara suparare, dar sunt destul de sigura ca nu aveti idee despre ce e vorba in carte. Daca nu ati citit-o, nu inteleg de ce ati raspuns la intrebare.

| Capybaraîndepresie321 a răspuns:

Scuze nu l-am citit

| BobTheCat explică (pentru Capybaraîndepresie321):

Atunci de ce ai raspuns?

| Capybaraîndepresie321 a răspuns (pentru BobTheCat):

Nu stiu, că nu îmi place să ignor întrebările oamenilor

| BobTheCat explică (pentru Capybaraîndepresie321):

Cum te-ai simti daca altcineva ti-ar face la fel? Sunt convinsa ca nu ti-ar placea deloc.

| Capybaraîndepresie321 a răspuns (pentru BobTheCat):

De ce nu mi-ar placea?

| BobTheCat explică (pentru Capybaraîndepresie321):

Banuiesc ca nu ti-ar placea sa pui o intrebare si sa te trezesti cu un raspuns dat la misto.