| Queen2678 a întrebat:

Buna, am 1.73 și 95 kg Mi-ar plăcea sa încep sa slăbesc sa încep sa mănânc sănătos și sa fac mișcare oare imi puteți da ceva sfaturi va rog

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Am 93 de kilewinking... am inceput usor sa mananc legule pe fiecare mare un sfert. Si ceva sport cu pe jos de mai multe ori.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Ce sfaturi doresti? Aplica ce ai scris mai sus: alimentație echilibrată (deficit caloric, tai din carbohidrati, renunți definitiv la cei simpli si ii înlocuiești cu cei complecși), sport (de preferat un sport de baza) plus multa miscare in restul zilei. Apa multa si somn.

| Bluuueee a răspuns:

Probabil, vrei sfaturi pentru a slăbi mai repede :
Bea apă
Dormi
Mănâncă alimente ce au puține calorii
Consumă vitamine
Bea apă cu lămâie (cu ea, slăbeşti foarte rapid)
Fă sport/exerciții pentru slăbit