| LadyAurora a întrebat:

Am inceput sa citesc o carte primita de la cineva, dar problema este ca face parte din prima editie si e destul de veche: "Taina stelelor" de Dan Claudiu Tanasescu. Din ea imi lipsesc capitolele 4 si 5 (sfarsitul capitolului 4 si inceputul capitolului 5: 7 pagini). Nu stie cineva unde o pot gasi online? Vreau doar sa citesc capitolele nu sa cumpar alta carte.

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Nu stiu daca o gasesti pe net, dar daca n-o gasesti poti sa o imprumuti de la o biblioteca.