| DarkShina5566 a întrebat:

As vrea sa-mi fac si eu un blog insa nu prea stiu ce sa scriu. Am cateva idei de exemplu: as putea scrie mici povestioare (gen jurnal) sau povesti (ficuri).Sa nu va ganditi ca scriu despre vampiri, mult romance, violenta cu tenta sexuala laughing Nu. Va fi ceva serios. Imi puteti da si voi niste idei/pareri? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Incepe sa scrii in baza ideilor pe care le ai si vezi ce iese :)
Ca platforma recomand www.ucoz.ro - eu personal sunt foarte multumita de ce ofera

| Jee354 a răspuns:

Poti face videoblog cu chestiile pe care le faci intr-o zii..Tot un fel de jurnal. Daca vrei pui titlu la un video,, O zi din viata mea'' sau..Stiu eu ..Adevar si Provocare, intrebari si sunt sigur ca vei avea succes.Bafta si o seara placuta.

| MasterSpirit a răspuns:

Poti discuta ceva legat de generatie de azi care e una plina de copii care au tupeu, nu stiu sa iasa din casa, etc.

| vextix3 a răspuns:

Eu creez un astfel de forum si caut moderatori. Daca esti interesata, ma poti contacta.