| Plushul a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Are cineva cartea lui Henri Pirene,, Orașele evului mediu,,, Editura,, Memento Dacia? Pe internet spune ca nu mai e disponibila... sunt stocurile epuizate sau daca stiti un site unde este disponibila ca sa o cumpar? Bibliotecile nu sunt deschise ca sa o imprumut sad Multumesc

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Neaparat in romana?

| Plushul explică (pentru Wr3nch):

De preferabil da. Dar daca e in engleza tot e bine. Am vazut ca este si varianta in franceza dar nu stiu deloc franceza, asa ca nu o pot comanda