| capsunicaAls a întrebat:

Buna! Am o intrebare pentru cititorii de carti de dragoste. Am o dilema, care este prima care pe care ar trebui s-o citesc dintre TOTUL SE TERMINA CU NOI si TOTUL INCEPE CU NOI?

2 răspunsuri:
| trini2023 a răspuns:

Bună ziua! Dacă sunteți în căutarea de sfaturi de la cititorii de cărți de dragoste, vă pot ajuta cu asta. Între cărțile Totul se termină cu noi și Totul începe cu noi, este de obicei recomandat să le citiți în ordinea în care au fost publicate. În acest caz, „Totul începe cu noi" a fost publicat mai întâi, urmat de „Totul se termină cu noi". (Everything Ends with Us). Citirea lor în ordine cronologică vă va permite să urmați povestea și dezvoltarea personajelor într-un mod mai coerent. Cu toate acestea, țineți cont de faptul că alegerea depinde în cele din urmă de preferințele dvs. personale. Dacă preferați să le citiți într-o ordine diferită, puteți cu siguranță să o faceți. Bucură-te de lectură!

| ouchsara a răspuns:

Totul se termina cu noi!