| JessicaAlba01 a întrebat:

Ce carti credeti ca ar trebui sa citesc?

Răspuns Câştigător
| maimutika14 a răspuns:

Du-te in fata unui raft cu carti, inchde ochii si alege una.eu asta am facut in ultima vreme si nu am fost dezamagita

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cele care iti plac tie si iti atrag atentia.

| danielcretu1980 a răspuns:

Toate lecturile sunt bune.
nu evita nimic.

| NoNameJunior a răspuns:

Niste carti specifice varstei tale.

| Lavinia218 a răspuns:

Depinde ce anume te intereseaza... sunt triliardeee de carti din diferite domenii! Mie personal mi-a placut foarte mult Amintiri Despre Viitor de Erich von Däniken Da-i un search pe google vezi o scurta introducere.si daca te atrage o poti citii.pe mine m-a impresionat!

| Maryanoo a răspuns:

Alege ce crezi ca iti place din colectia "100de carti pe care trebuie sa le ai in biblioteca" de la Adevarul.

| Mwha a răspuns:

1.Milla&Sugar
2. Jurnalele Vampiriilor
3.The secret cicle
Sper sa-ti placa! Funda?

| LAYILA a răspuns (pentru Mwha):

The vampire diares cu siguanta acum este si o serie televizata super tare dar si the secret cicle e buna eu le am citi pe toate!

| Mwha a răspuns (pentru LAYILA):

Mersii pentru apreciere;]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chemarea strabunilor
ultimul mohican
pe aripile vantului