| Tyna33 a întrebat:

am tot cautat pe net si am incercat sa gasesc "Vâj-hațul de-a lungul timpului" si "Animalele fantastice şi unde le poţi găsi" de J.K.Rowling dar nu le-am gasit.au apraut macar in Romania? as vrea sa le cumpar happy si stiu ca povestile bardului beedle au aparut dar peste tot este epuizat de la furnizor sad unde le pot gasi? un link ceva. FUNDAA!

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Poti citi sau downloada povestile http://ia801000.us.archive.org/......arti_1.htm

| Tyna33 explică (pentru anad):

Vreau doar sa stiu daca macar au aparut in Romania tongue

| anad a răspuns:

Nu cred, fiindca nu apar pe net pentru achizitionare online.