| EvaTramell a întrebat:

As vrea sa mi comand de pe elefant.ro fifty shades of grey toate volumele (eu 4 am gasit ). Dar nu stiu ce sa fac. Ieri am vazut filmul dar parerea mea nu mi se pare chiar asa de woow. Sunt curioasa cum sunt cartiile. Nu demult am terminat de citit seria Crossfire de Sylvia Day. Mi-a placut. Din cate am auzit o sa fie si film. Oricum. Ce parere aveti? Sa mi comand cartiile? Credet ca sunt ok?
Astept pareri. Dau

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti bate joc de banii aia, cumpara-ti carti adevarate

| Doub a răspuns:

Filmul praf, cărţile praf.

| EvaTramell explică:

Nu știu ce sa fac. Îmi place sa citesc. Dar nu știu ce sa fac. As lua cărțile dar îmi e cumva deoarece sunt 150 de lei. Filmul nu mi-a plăcut. Dar cred ca, cartea o sa fie altfel. Am citit de Sylvia Day și mi-a plăcut. Poate nu sunt cărți adevărate, dar sunt ok părerea mea. În ultimul timp citesc foarte mult.winking. Încă nu m-am decis. de aceea am pus aici întrebarea. happy

| Hemera a răspuns:

Este cutotul imposibil sa compari cartile cu filmul.Sincer,film mai varza raportat la carte nu am vazut si am destule la activ.
Scumpe sunt intr-adevar, dar daca crezi ca te atrage povestea mai mult decat a aratat filmul eu zic ca nu e sfarsitul lumii daca le iei happy

| EvaTramell explică (pentru Hemera):

Nici mie nu mi-a placut filmul. In legatura cu cartiile inca nu m-am decis. Trebuie sa ma gandesc putin.

| Sadic a răspuns:

Fă ceva util şi începe să citeşti literatură care să nu fie scrisă de o casnică cu frustrări în dragoste.