| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragii mei :*! M-am alaturat de putin timp echipei Wattpad. As vrea din tot sufletul sa imi fac ceva prieteni noi. Am inceput sa scriu si o carte. Acesta este link-ul https://www.wattpad.com/story/51327801. Va rog din suflet sa va dati cu parerea si daca doriti sa imi dati si ceva idei de inbogatire a carti :). Va multumesc si va astept parerile

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cliseic.

| Sadic a răspuns:

Nu înţeleg de ce ai pus în categoria 'literatură'

| mariamari100 a răspuns (pentru Sadic):

E la categoria poveste de dragoste

| mariamari100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poftim?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mariamari100):

N-ai stil, scrii cliseic, sper ca nu vrei sa publici asa ceva.
Mai ai mult de exersat.

| Sadic a răspuns (pentru mariamari100):

Ce ai scris tu nu e literatură. No offence