| Druşcă_Sabina_1996 a întrebat:

Hei, am nevoie de o parere! Am inceput sa scriu o carte pe Wattpad si as vrea parerea voastra! : https://www.wattpad.com/story/49996413-limitless

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

''a luat decizia de a divorta si de a lasa toate amintirile in trecut" - aici suna aiurea, amintirile - evenimente trecute, le lasi in tecut, e pleonasm. Scoate "din/din trecut."
Si tipa din rolul principal e mama baiatului? Hmm... ma gandeam ca poate o fi vreo tanara, verisoara de-a lui Andrew, sora, etc... Dar, sunt curioasa ce va fi. Ai expus bine situatia si ai facut un pic de ''brackground'' ca sa nu inceapa povestea brusc. Foarte binewinking

1 răspuns:
| mariamrn a răspuns:

E frumoasa cartea. continua sa o scrii!