| bezeluta05 a întrebat:

Eu am citit o carte numita,, Ordinul secret al fetelor de pe Strada Caramel,, scrisa de Primavera. Nu cred ca multi ati citit-o pentru ca nu este asa de cunoscuta. Dar as vrea sa stiu daca va aparea volumul doi al acestei carti (daca da cand apare la noi in tara). Multumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, bezeluta05!

| bezeluta05 explică (pentru anonim_4396):

Buna simplusiclasic! Dar (nu as vrea sa fiu,, critica,, sa spunem asa...) dar eu as fi preferat sa imi raspunzi la intrebare. Adica chiar as vrea sa stiu raspunsul, nu sa ma saluti! Deci... Daca sti raspunsul te rog spune-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, bezelutza05!,,Scuze" ca te-am salutat. M-am gandit ca deoarece nu stiu raspunsul la intrebarea ta, ar fi frumos sa te salut! Nu crezi? Stii, e frumos atunci cand oamenii isi zambesc, chiar daca nu se cunosc si se vad pentru prima oara. Aici, nu ne vedem, nu ne putem zambi, dar ne putem saluta. happy

| bezeluta05 explică (pentru anonim_4396):

Buna! Si eu sunt o fire care zambeste, se bucura etc. numai ca mi s-a parut ciudat sa ma saluti pentru ca nu ne cunoastem. Iti multumesc, oricum! :* happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha, pai imi pare bine de cunostinta, atunci! Mie nu mi se pare un lucru atat de ciudat in a saluta pe cineva pe care nu il cunosti! Dar oricum, am avut prilejul acum sa ne cunoastem! :*

| bezeluta05 explică (pentru anonim_4396):

Exact! Dar eu, ti-am spus, mi-ar fi placut sa aflu raspunsul la intrebare. Ca asa ne-am fi putut saluta oricand, oriunde...si cred ca ar trebui sa incheiem acest,, dialog,, pentru ca aici se pun intrebari si raspunsuri, nu este ca si,, Whatsapp-ul,, in care dialoghezi. Oricum, si mie mi-a parut bine de cunostinta!