| Whiterainbow123 a întrebat:

Înainte să vizualizări întrebarea, condiția pusă de mine pentru a da funda este să fiți obiectivi, nu răutăcioși, dar nici mieroși. Ce părere aveți despre numele unei librării din București a cărei nume e Bookcharest?
Întrebare bonus:
Cum credeti ca e mai,, corect", Bookcharest, Bookcharest sau Bookarest?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Bai chair mi se pare super interesant, sincer, felicitari pentru creativitate.
cred ca e mai ok Bookarest, ch-ul ala poate da semne de intrebare in ce priveste pronuntatia, bookarest in schimb e clar.

8 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Book arrest. Era un meme cu asta.

| Thecurious a răspuns (pentru supadeceapa):

Ai primit felicitarea mea?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru supadeceapa):

Https://imgur.com/a/RKTmxjk

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Thecurious):

Da, ti-am raspuns, dar nu s-a trimis pentru ca nu mai aveam felicitari si am zis ca-ti scriu maine. Mesajele merg ca naiba

| Whiterainbow123 explică (pentru Thecurious):

Mă voi uita chiar acum. Mulțumesc!

| Thecurious a răspuns (pentru Whiterainbow123):

Nu este pentru tine. Iarta-ma ca am postat mesajul la intrebarea ta.

| Whiterainbow123 explică (pentru Thecurious):

Scuze, nu am observat ca folositi întrebarea mea ca și intermediar și ca mesagerie. Cu siguranta ca nu vă puteți trimite mesaje în priva5 sau că v-ați blocat reciproc.

| Basthet a răspuns:

Bună! Eu i-aș spune Bookuria. Cartea este bucuria inimii și a minții.