| aryana1991 a întrebat:

Nu fiti rai ci obiectivi ce parere aveti despre pagina asta https://www.facebook.com/DragosteFaraDefecte si cine e asa de dragut-a sa imi dea niste sfaturi pentru a imbunatati pagina

1 răspuns:
| SaşaSpring a răspuns:

Salut! Mi se pare draguta pagina. totusi ar trebui sa rogi niste pagini sa-ti faca publicitate si ar trebui si tu sa pui tot felul de teste de dragoste, de compatibilitate. le iei de pe net daca nu stii sa le faci. Sau ai putea pune poze pentru zodii. ceva dragut...concursuri chiar.
Te pup si sa ai o zi usoara maine, la scoala! happy