| anonim_4396 a întrebat:

sper sa nu fiti rautaciosi la intrebarea asta..deci:Voi ce parere aveti e bine sa te razi la cuclaughing sau voi ziceti ca ar fi gen gayhappylamuriti-ma si pe mine big grin

Răspuns Câştigător
| adriang95 a răspuns:

Pe picioare și piept NEVER... (nu sunt fotbalist și nici model de lenjerie intimă cu push-up)
Dar la subsuoară EVIDENT că PUTE părul ăla îmbibat în transpirație.
Iar în zona pubiană mănâncă îngrozitor dacă e prea mare și pe urmă o să faci o imagine minunată în public (știi la ce mă refer)

14 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Nu e nimic de ras si nici gen gay, e ceva de igiena, toata lumea are nevoie de curatenie in zonele delicate. Iar aia care sustin ca barbatul trebuie sa fie precum primitivii, macar sa stea mereu cu apa si sapunul la eiwinking desi tot scarbos ramane. Asa ca rade-te cu incredere ca nu e nimic rau, e chiar bine.

| h3r a răspuns:

Tie ti-ar place ca o femeie sa fie ingrijita in zona intima, tu de ce nu ai face-o?
Nu este deloc "gay", ci doar te ingrijesti.

Take care.

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Nu mi-ar placea sa aiba par acolohappy mersi:*

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiam eutongue.

Cat despre funda, nu dai.
Take care.

| dragos9234 a răspuns:

Fiecare are parerea lui, unii vor spune ca nu e bine altii vor spune ca e bine.
Din punctul meu de vedere trebuie sa iti ingrijesti acea zona asa cum iti ingrijesti si barba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi da multi zic ca daca te razii esti gay mai ales pe picioare sau stiu eu sub brat happydiferite parerii numai ca eu am rad sub brat si la cuc cateodatalaughing cand imi mai vine chefuu

| anonim_4396 explică (pentru adriang95):

laughing)Pe piept n-am inca da e timp pe picoare da dar acolo nu ma rad laughingbun raspuns acum chiar ca mi-e greu sa dau funda da cred ca ii dau lu Ionut ca dupa se suparalaughing

| adriang95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe picioare și piept NEVER... (nu sunt fotbalist și nici model de lenjerie intimă cu push-up)
Dar la subsuoară EVIDENT că PUTE părul ăla îmbibat în transpirație.
Iar în zona pubiană mănâncă îngrozitor dacă e prea mare și pe urmă o să faci o imagine minunată în public (știi la ce mă refer)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai frate toate raspunsurile sunt bune nu stiu cui sa ii dau
funda happy

| ionuttudy a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am fost primul.

| Cleopa a răspuns:

E bine, e normal, nu e gen gay. majoritatea barbatilor o fac...

Răspuns utilizator avertizat
| OwneDesign007 a răspuns:

Pai, daca te-ai mai ras fa-o in continuare dar nu o data la o saptamana ci la o luna, cam asa, la fel si la subrat!
Funda?

| ionuttudy a răspuns:

Pai ce e de ras. Daca te razi la cuc.Pai nu are ce sa te afecteze.Deobicei vara e cald te scarpina parul deci eu is pro.Nu esti gay +cine va stii.
Da funda daca crezi ca te-am ajutat.