| ramonikaal a întrebat:

Sunt mare fan justin biber voi ce parere aveti fata de el va rog nu fiti rautaciosi

3 răspunsuri:
| AlexanderTheG a răspuns:

Uite aici, urmareste subiectul asta si ai sa vezi, noi nu suntem rautaciosi cu el ba din potriva...

| Gabyy32 a răspuns:

Nu sunt rautacios.Eu nu urasc ceea ce produce.Il urasc pe el.Are o voce de o fata de 6 ani

| Evonna a răspuns:

Sigur nu eşti fană. thinking
Ar trebui să ştii să îi scrii numele corect dacă tot eşti aşa mare admiratoare.
Nu sunt răutăcioasă, dar nu îmi place. Nu de el ca persoană, că nu îl cunosc. Poate o fi de treabă, dar nu pare, după ce face, după aroganţa lui (caută interviuri pe youtube). Nu îmi place vocea lui, e de fetiţă de opt ani, nu îmi place look-ul lui...